Євгеній Гринь 0

Востаннє тут: 31/05, 11:05

З 12 Січня, 2021

Опис недоступний.
Тра 29, 2026 08:17 PM
Моя здогадка під попередньою статтею невірна, це не помилковий запуск двигунів другого ступеню, з великою вірогідністю це ще один витік палива в них.
1
Тра 29, 2026 04:12 PM
Чомусь у мене відчуття, що відбувся запуск двигунів другого ступеню.
0
Лют 22, 2026 09:36 PM
Ви певно зовсім не розумієте як це працює: якщо його роблять саме з такими характеристиками та оснащують саме такими інструментами, то черга на їх використання в межах тривалості основної місії вже є.
1
Лют 11, 2026 09:50 PM
Хі-хі, ха-ха, але в черзі на час спостережень того ж Хаббла, чи Вебба гора проектів для яких їх супер здібності не потрібні, просто альтернативи простіше немає.
2
Чер 24, 2025 08:11 PM
Миші з'їли.
0
До посту Starship 36 RUD
Січ 06, 2025 09:23 PM
Якщо система Starship таки буде близька до заявлених характеристик на кінець десятиліття, то не виключено появу ще одного варіанту долі МКС: спуск на землю по частинах з подальшою організацією на їх базі музейного комплексу.
2
Гру 18, 2024 05:26 PM
В цій схемі є інший недолік: переліт до орбіти Місяця та назад в тісній бляшанці (зібраній по старій школі) яку ніяк до розуму не доведуть, з супердорогим запуском на ракеті, що має досить сумнівну надійність.
0
Гру 18, 2024 06:43 AM
Дуже сумніваюся, що в перспективі найближчого часу на Starship дозволять запускати людей, про реактивну посадку пілотованої версії на вежу з елементами акробатики поки взагалі можна не згадувати. Також мала ймовірність того, що йому скоро дозволять заправлятися з людьми на борту, а без цього етапу він до місця не долетить.
0
Гру 17, 2024 10:21 PM
Логіка трохи не така: безпосередня розробка апарату починається після обрання носія, на основі накладених ним обмежень по габаритах та масі.
0
Гру 17, 2024 10:14 PM
Для цього треба відмовитись від "геніальної ідеї" "для економії ресурсів" будувати надважку РН на основі технологій та комплектуючих проекту Space Shuttle, з вартістю запуску в кілька мільярдів вічнозелених папірців. Як по мені, то для трансферу між Землею та Місяцем можна використати той же Starship, з виведенням на навколоземну орбіту та поверненням екіпажу на Землю з допомогою Crew Dragon.
1