ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

SpaceX успішно запустила першу в історії повністю туристичну місію на орбіту

2

Crew Dragon з екіпажем з 4-х людей відправився на висоту 575 кілометрів: далі від Землі бували тільки астронавти «Аполлонів».

Запуск відбувся, як і було заплановано, на відкритті пускового вікна (о 3:02 за Києвом). Перший ступінь, раніше використаний в запусках двох місій GPS, виконав успішну посадку на платформі JRTI приблизно у 540 кілометрах від берега.

Екіпаж, до якого увійшли Джаред Айзекман (професійний пілот, мільярдер, який оплатив місію), Хейлі Арсено (дівчина, що перемогла рак, медсестра Госпіталю святого Юди), Саян Проктор (геолог, з дитинства мріяла побувати в космосі) і Кріс Семброскі (ветеран ВПС США, отримав квиток від переможця конкурсу пожертвувань), досяг орбіти за 12 хвилин 9 секунд.

Момент відділеня корабля

Екіпаж проведе на орбіті три доби: за цей час вони вивчать власне здоров’я (що дозволить учасникам польоту офіційно стати астронавтами), розділять кілька обідів і насолодяться виглядом Землі з купола, розташованого в носовій частині корабля.

Купол. І щаслива Саян Проктор. Credit: SpaceX

Crew Dragon має приводнитися біля узбережжя Флориди 19-го вересня.

95
Увійдіть, щоб читати ще 157 коментарів, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Прекрасна Космічна Альпака
Вечность назад

Кстати на орбите сейчас сразу три дракона, это кажется тоже впервые.

Якісний Ерролович
Вечность назад

Теперь ждём пресс-релиз от Роскосмоса: "В России начали разработку нового космического корабля Союз-Турист. Не имеющего аналогов в мире. Он будет летать быстрее, выше, дешевле и брать на борт до шести человек туристов."

Зворушлива Хелен Ріплі
Вечность назад

...а коли (і якщо) успішно повернуться, атракціони Безоса і Бренсона виглядатимуть філіями Диснейленду

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.