ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Ну что, у кого-то ещё остались вопросы?

Twitter продолжил цензуировать российских активистов, хотя и перестал скрывать прокремлевские аккаунты

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1

Це користувацький матеріал, який було написано учасником спільноти, що не входить до складу редакції чи адміністрації. Підтримуючи авторів оцінками, ви допомагаєте нашій спільноті розвиватися.

Увійдіть, щоб читати ще 207 коментарів, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Коханий Джеф Бізнес
Вечность назад

Интересно, как скоро Маск начал бы предоставлять услуги "Старлинк" армии оккупантов, "чтобы все были в равных условиях", если бы не Госдеп?

Спокійний Пол Атрейдес
Вечность назад

Кстати. Ещё один момент. Интернет помнит всё. А пропаганда часто врёт и просто по методичке пишет о своих преступлениях публично. Это может очень сильно упростить процесс сбора доказательств зверств, которые творят россияне. За пропаганду геноцида - можно и нужно присесть. Они же говорят - что всё выдумки. Но в процессе попытки похвалиться сделанным - кидают в сеть то, что не нужно. Чем не материал для следствия? Обратная сторона - завалить потоком лжи, шанс не малый. Проблема здесь в том, чтобы зафиксировать призывы к насилию, а потом заблокировать за такое. В долгую - это будет лучшим решением. А в короткую - нужно заткнуть всех неугодных. Но, это в идеале.

Сумний Марк Уотні
Вечность назад

а ви точно впевнені що є якась російська опозиція? і що та цензура є в реальності? алгоритми видачі зараз йдуть до прозорості, не блокується нічого крім передбаченого законом. достатньо внести їх в списки і в тві їх заблокують. в чому питання? чому соцмережа має визначати критерії добра і зла? одні і ті ж люди лають цукера за цензуру і ботів. і лають Маска що проти цензури і ботів

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.