PopularEditorialNew
BestОбсуждаемое

Звіт щодо збору для військового шпиталю

Друзі, місяць тому ми з вами збирали кошти для закриття деяких медичних потреб Київського військового шпиталю. Звітуємо щодо витрат.

Всього нами було зібрано 136592 гривень зі 100000 запланованих. За загальної кількості донаторів 289 людей ми отримуємо середню суму пожертви в 472 гривні. Це чудовий результат! Він показує, що у підтримці армії важливими є будь-які суми, хоч 5 гривень, хоч 1000. Ми неймовірно вдячні всім, хто долучилися до збору.

Як ви бачите за загальною сумою, ми отримали надлишок в розмірі 36.5%. Тож спершу повідомлю щодо нього: як ми й обіцяли, частину коштів (10 050 грн) було передано нашим друзям з Київського гуманітарного штабу в рамках їхнього збору на дрони. Частину (10 000 гривень) — в Демократичну Сокиру на збір на «Ісуса» ISUZU:

30 000 гривень було передано «Каштанчикам допомоги» — київським волонтерам, що підтримують військовий шпиталь вже кілька років. За місяць вони здійснили три закупи продуктів та інших необхідних речей, покривши нестачу зі своїх коштів. Нехай наші захисники відновлюються в більш комфортних умовах, піклування про поранених — обов’язок тих, хто знаходяться в тилу:

61 226 грн (190 грн комісії взяла на себе наша волонтерка) було витрачено на, власне, мету збору: адаптивний одяг для поранених, пелюшки, бандажі та драбини:

Ну і 25 506 гривень, що залишилися, ми відправили хлопцям, що захищають країну на півдні (миколаївський напрямок) — на закупівлю сучасних рацій.

Зведення зі всіма донатами та витратами публікуємо в зручному варіанті в Google Spreadsheets:

Також хочу привітати нашого підписника на ім’я Андрій С., який задонатив 500 гривень на «банку» Монобанка. Саме його номер видав генератор випадкових чисел, тож я прошу зв’язатися із нами електронною поштою team[at]thealphacentauri.net : ми збережемо ваші контакти, і, щойно отримаємо змогу, відправимо модель корабля Crew Dragon, як і обіцяли.

Вже завтра ми запустимо новий збір коштів на допомогу українському війську. Залишайтеся на зв’язку, читайте нас в Twitter, Facebook, підпишіться на канал на Ютубі: про всі наступні збори буде оголошено на всіх наших майданчиках.

Попередній збір (Starlink).

Дякую за підтримку,
Слава Україні!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

26
Войдите, чтобы видеть комментарии, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
If you were unable to log in, try this link.