PopularEditorialNew
BestОбсуждаемое

Астронавт ледь не втратив роботу через бутерброд

Джон Янг (John Young) ледь не втратив свою роботу у НАСА через те, що взяв з собою у космос бутерброд. Його для Джона придбав інший астронавт, відомий своїми жартами Уоллі Ширра (Wally Schirra), за два дні до початку місії «Gemini III».

Янг заховав їжу у свій космічний костюм і дістав бутерброд лише на другий день польоту, на той момент він вже був не першої свіжості а тому Янг та його колега Вірджил Гріссом (Virgil Grissom), для якого космічний бутерброд був несподіванкою, відмовилися від ідеї його з’їсти.

Коли про цей інцидент почули у Конгресі США космічна кар’єра Янга була під реальною загрозою завершення.

Як згадує сам астронавт: «Декількох конгресменів засмутив той факт, що я взяв з собою звичайну їжу, вони думали, що через це ми ігнорували спеціальну їжі для астронавтів на розробку якої пішли мільйони доларів».

Врешті решт все завершилося суворою доганою (першою для астронавта), а Янг побував на Місяці в рамках місії «Apollo-16» та загалом провів 835 годин у космосі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

8

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 1 комментарий, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Идейный Wall-E
Вечность назад

https://thealphacentauri.net/72430-kosmos-posledniy-rubej-dlya-kontrabandy/

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
If you were unable to log in, try this link.