ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Астронавт ледь не втратив роботу через бутерброд

Джон Янг (John Young) ледь не втратив свою роботу у НАСА через те, що взяв з собою у космос бутерброд. Його для Джона придбав інший астронавт, відомий своїми жартами Уоллі Ширра (Wally Schirra), за два дні до початку місії “Gemini III”.

Янг заховав їжу у свій космічний костюм і дістав бутерброд лише на другий день польоту, на той момент він вже був не першої свіжості а тому Янг та його колега Вірджил Гріссом (Virgil Grissom), для якого космічний бутерброд був несподіванкою, відмовилися від ідеї його з’їсти.

Коли про цей інцидент почули у Конгресі США космічна кар’єра Янга була під реальною загрозою завершення.

Як згадує сам астронавт: “Декількох конгресменів засмутив той факт, що я взяв з собою звичайну їжу, вони думали, що через це ми ігнорували спеціальну їжі для астронавтів на розробку якої пішли мільйони доларів”.

Врешті решт все завершилося суворою доганою (першою для астронавта), а Янг побував на Місяці в рамках місії “Apollo-16” та загалом провів 835 годин у космосі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

8

Це користувацький матеріал, який було написано учасником спільноти, що не входить до складу редакції чи адміністрації. Підтримуючи авторів оцінками, ви допомагаєте нашій спільноті розвиватися.

Увійдіть, щоб читати ще 1 коментар , брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Прекрасний Майор Том
Вечность назад

https://thealphacentauri.net/72430-kosmos-posledniy-rubej-dlya-kontrabandy/

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.