ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Redwire попереджає про нестабільність космічного ринку

Серед іншого, Redwire – розробник та виробник сонячних панелей iRosa, що встановлені на Міжнародній космічній станції. Світлина: NASA

12 травня компанія Redwire, один із партнерів Blue Origin у розробці приватної космічної станції Orbital Reef, опублікувала свій фінансовий звіт за перший квартал 2022 року. Згідно з документом, чисті збитки за тримісячний період склали 17,3 мільйона доларів США; прибуток – 4,7 мільйона.

Генеральний директор компанії Пітер Канніто назвав результати «трохи нижчими за очікувані». Серед причин він зазначив затримки у виплатах від федерального уряду, проблеми з ланцюжком постачання від підрядників, а також «деяку волатильність, пов’язану із замовленнями за контрактами в космічній галузі» – за його словами, проблеми з регуляторами або фінансуванням, що з ними стикаються деякі компанії, можуть негативно позначитися термінах виконання замовлень.

Мінливі економічні умови викликали зростання невизначеності у галузі. Багато компаній, для яких ми є постачальниками, по ходу справи змінюють свої прогнози – і в результаті з’являється деяка невизначеність щодо термінів. Якщо комерційний космічний сектор не зможе укладатися в строки хоча б на рівні попереднього року, це додасть невпевненості у наші прогнози на наступні 5 років.

Попри це, Канніто зберігає віру в довгостроковий потенціал приватного космічного сектора і вважає, що протягом найближчих 5 або 10 років за швидкістю зростання він може «значно перевершити інші сегменти за річними темпами зростання».

Проте Redwire співпрацює і з представниками державного сектора. Так, у цьому кварталі компанія доставила свою четверту сонячну панель для Міжнародної космічної станції, а також підписала контракт із ВПС США на підтримку системи Advanced Battle Management – свого роду «інтернету речей» для різних датчиків бойових літаків.

Компанія непохитно дотримується своїх фінансових прогнозів на поточний рік, очікуючи від 165 до 195 мільйонів доларів виторгу та від 8 до 15 мільйонів доларів прибутку.

Джерело

16
Увійдіть, щоб читати коментарі, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.