ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Оновлення сайту: винагороди, рейтинг, доступ до закритих статей

Друзі, через кілька тижнів обдумувань і начерків, я радий нарешті представити вам оновлену систему рейтингу на сайті.

Спершу коротко нагадаю, як рейтинг працював раніше. Автор заробляв бали рейтингу за “плюси” і “мінуси”, які інші автори залишали під його постами і коментарями. Кількість очок рейтингу практично ні на що не впливала. Єдине, що залежало від вашої “карми”, – кількість голосів, що ви можете віддати іншим користувачам протягом приблизно 15-ти хвилин. Щобільший рейтинг, тим більше “плюсиків” та “мінусів” вам видається.

Тепер трохи про нововведення: по-перше, рейтинг і положення користувача в загальному заліку зараз дійсно дають перевагу. Топові автори зможуть читати пости, які ми публікуємо на сайті в ранньому доступі для спонсорів і патронів. Ми в редакції вирішили, що люди, які вносять вклад в розвиток проекту контентом, заслуговують цей невеликий бонус: як і ті, хто підтримують Альфа Центавра копієчкою. Наразі ці статті здебільшого виходять лише російською мовою, але я сподіваюся, що колись наш штат поповниться й людиною, що перекладатиме великі тексти українською.

Так виглядає рейтинг на момент публікації. Лічильники змін оновлюються на початку кожного місяця і тижня відповідно, однак сьогодні ми обнулили їх вручну.

По-друге, велика кількість публікацій в розділах “Відео” та “Посилання” наштовхнуло нас на думку, що ми залишили для користувачів занадто просту можливість “фармити” бали рейтингу. Адже таким чином виходить, що одне посилання, закинуте в відповідний розділ сайту, прирівнюється до повноцінного лонгріду, над яким автор міг працювати кілька днів. Це не правильно.

Тепер публікації в “Відео” та “Посиланнях” хоч і впливають на рейтинг користувача, але вплив цей буде значно нижчим. Нижчим, у випадку хорошого коментаря.

Також було введено систему деградації рейтингу. Якщо говорити простими словами, вона стежить за вашою активністю на сайті. Якщо активності немає, рейтинг у певного числа ТОП-авторів буде поступово знижуватися.

Це дозволить поступитися місцем активним новачкам, спростить потрапляння в рейтинг і, сподіваюся, підстібне нас всіх бути більш активними.

Ще одна хороша новина: нашу редакцію офіційно поповнили два учасника, Андрій Клячкін і Arthur Lebedev. Перший уже кілька тижнів практично щодня публікує для вас новини, ще й двома основними мовами одночасно, українською та російською.

Другий перекладає більші тексти. Вже завтра-післязавтра на сайті в ранньому доступі для спонсорів з’явиться його недавній матеріал. Нагадую, що автори з певним рейтингом зможуть переглянути його відразу, без необхідності донатити або чекати, поки стаття вийде в загальному доступі.

Також я радий представити вам косметичне, але, сподіваюся, приємне для багатьох нововведення: винагороди (або досягнення, ачівменти), які з’явилися в профілях користувачів:

Ось, наприклад, профіль учасника Яків Бриль. Йому та деяким іншим авторам ми видали особисті ачівменти.

Частина з цих досягнень генерується автоматично (і видається за певну кількість написаних постів, коментарів, за проведений на сайті час), частину ми видаємо вручну користувачам з ТОП-100. В ядрі спільноти безліч прекрасних людей, яких ми хотіли б віддячити як доступом до закритих матеріалів, так і ось такими невеликими приємними “медальками”. Ми вже видали деякі з них, незабаром розкидав ще кілька.

Ми всерйоз вирішили зайнятися роботою над сайтом, зробити його більш зручним і комфортним місцем для обміну думками і самовираження. Окрему увагу ми намагаємося приділяти україномовній версії сайту: частка моїх співвітчизників тут постійно зростає. І це не може не радувати.

Пишіть ваші побажання і враження в коментарях, не забудьте поставити “плюсик” цієї публікації.

З повагою,
Павло Поцелуєв, керівник проєкту.

45
Увійдіть, щоб читати ще 91 коментар , брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Коханий Майор Том
Вечность назад

Я отам, восьмий с краю https://www.freemason.com/wp-content/uploads/2018/10/What-is-FM-bottom-image.jpg

Осяйна Космічна Альпака
Вечность назад

Здіймаю капелюха до Андрій Клячкін! Прекрасна робота

Успішний Борі Труно
Вечность назад

Чет мне много ачивок дали. "Больше 10 постов" - справедливости ради я только интересные ссылки или видео добавлял. Авторских материалов у меня нет по довольно банальной причине - я не являюсь насколько либо серьёзным специалистом или хотя бы просто увлечённым человеком ни в одной из рассматриваемых тем. Обычный диванный спецназ. А вот пошевелить мозгами(остатками) и интуицией над предлагаемыми темами - да. И кроме того покритиковать, а иногда и попинать люблю. Грешен :) "Входит в Топ-100 авторов" - тоже не бог весть что. Причина та же, но спасибо. Я думаю авторам лучших статей недели/месяца надо дополнительные бонусы давать. Хотя возможно это уже так. PS: "Написал больше 1000 комментариев" - хрена-се я бумагомаратель. Вот кстати и ещё один. :)

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.