Пентагон вже підписався на «Starship»

1В закладки

Хоча, коректним чином сам Starship ЗМІ не згадують, очевидно що доставити за годину вміст С-17 (77 тонн) в будь-як точку планети здатен лише Зоряний Корабель Ілона нашого, Маска.

Все міцніше стискає Пентагон в своїх лагідних обіймах марсіанського першопрохідця і романтика, як я і брилював. Навздогін до льотчиків, тепер і піхота взялась до діла. Тому що…

Національна безпека — понад усе!

Деталі переповідає Голос Америки з Вашингтону.

Міністерство оборони США співпрацює з компанією Ілона Маска SpaceX над проектом з доставки вантажів космічними ракетами. Про це Командування США з питань транспорту оголосило 7 жовтня.

«Комерційне транспортування дозволить швидко перевозити життєво важливі ресурси з однієї точки до іншої без зупинок та дозаправок, — йдеться в заяві командування. — Ця можливість може стати революцією у транспортуванні, поряд з винаходом літака».

Оцінка життєздатності та перші тестування в рамках проекту відбудуться вже в 2021 році. «Уявіть перевезення вантажу С-17 [Вантажно-транспортний літак Boeing, вантажністю більше 77 000 кг] в будь-яку точку на планеті менше ніж за годину, — заявив генерал Сухопутних сил США Стівен Лайонз, представляючи проект на події Національної асоціації оборонного транспорту. — Подумайте про швидкість перевезення вантажів та людей. Тут великий потенціал».

Ракета, що відправляється, скажімо, з бази ВПС Вендерберг на півдні Каліфорнії теоретично може увійти до навколоземної орбіти і повернутись до атмосфери будь-де на планеті, пише американське видання «Популярна механіка».

Такі ракети не потребуватимуть дозволу на переліт над іншими країнами певним довгим маршрутом. Ракети — щонайменше зараз — в безпеці, жодна країна не може їх збити, пише видання, наголошуючи що такі поставки можуть бути виправдані, якщо, наприклад Окінава, японський острів поблизу Китаю, на якому розміщено 30 000 американських військових, опиниться в блокаді. Серед недоліків проекту може бути великі витрати часу на підготовку перельоту а також на проведення запуску.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

26
Войдите, чтобы видеть ещё 151 комментарий, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Дейв Боумэн
Вечность назад

Там не тільки вантажі. Пентагону потрібне нове угруповання супутників на низьких орбітах для відстежування гіперзвукових ракет. Супутників потрібно буде багато, адже сходити з орбіти вони будуть швидко а у Маска є відповідні технології як для виробництва так і для запуску великих партій космічних апаратів. https://metallurgprom.org/uk/publkacyi/dajdzhest/5393-ilon-mask-poluchil-mnogomillionnyj-voennyj-kontrakt-ot-pentagona.html

Алиса Селезнёва
Вечность назад

Вообще, как я понимаю, систему очень реально использовать для быстрых перебросок грузов к союзникам, где будут подготовленные площадки. Другое дело, что речь всё же заходит и о силах спец. операций, что может подразумевать также и кое-то подобие Crew Dragon, только на основе системы Starship, для техники и спец. отрядов, для быстрого развёртывания в любой точке мира малого спец. отряда на капсулоподобном корабле, скорее всего, одноразовом. Вообщем-то, очень интересно, во что это всё вырастет...

Фёдор Дмитриевич
Вечность назад

О таком давно мечтали военные, но вопрос был с посадкой. Пропульсивная посадка решает всё.

Показать скрытые комментарии

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
If you were unable to log in, try this link.