ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

Головний обтікач ракети New Glenn готовий!

Компанія Blue Origin твітнула новину, що створення першого головного обтікача майбутньої ракети New Glenn завершено!

New Glenn це перший для компанії Джефа Безоса носій орбітального класу, але це не просто скромний дебют новачків, Blue Origin одразу спробує створити одну з найбільших та найцікавіших ракет сучасності.

Згідно офіційних документів New Glenn буде здатний виводити на низьку навколоземну орбіту (ННО) близько 45 тонн, а на геостаціонарну орбіту (ГСО) приблизно 13,6 тонн, дещо більше ніж існуючі ракети важкого класу, але не це є головною особливістю Нового Глена.

Головний обтікач, який був показаний в відео, матиме діаметр 7 м, довжину 21,9 м, а внутрішній об’єм близько 450 м3, що майже на 50% більше ніж у найближчого конкурента.

Такий величезний об’єм дозволяє компанії пропонувати унікальну можливість розміщувати два (або навіть більше) великогабаритних вантажі всередині одного обтікача.

Схема головного обтікачу в схемі з двома вантажами

При запуску в схемі з двома вантажами, для кожного з них Blue Origin обіцяють:

  • приблизно 160 м3 об’єму;
  • діаметр 6,3 м, висота 10 м;
  • маса для запуску на ГСО від 2,2 до 10 тон.

Нижній вантаж буде знаходитися в спеціальній оболонці, зверху якої буде адаптер, що з’єднуватиметься з верхнім вантажем, для ГСО Blue Origin вказують на можливість розподілення маси між верхнім та нижнім місцем, щоб загальна сума не перевищувала 13 тонн.

Приклад розміщення вантажів з різною масою для запуск на ГСО

Слід зазначити, що операції з вантажами та головним обтікачем будуть відбуватися за межами заводу Blue Origin на підприємстві Astrotech Space Operations, що в Тітусвілі, поряд з Мисом Канаверел, а потім у готовому виді транпортуватися до місця зборки за кілька кілометрів.

Доречі, як ви думаєте: чи можливо, що New Glenn будуть використовувати, щоб запускати одразу два орбітальні пілотовані туристичні кораблі?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

25

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 91 комментарий, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Тревожная Лея С.
Вечность назад

Ждем запуска двух автомобилей Безоса!)

Хороший Питер Снепбек
Вечность назад

>13,6 тонн, дещо більше ніж існуючі ракети важкого класу, але не це є головною особливістю Нового Глена. Фалкон Хэви может вывести больше к Марсу и эта РН есть в металле. >Головний обтікач, який був показаний в відео, матиме діаметр 7 м, довжину 21,9 м, а внутрішній об’єм близько 450 м3, що майже на 50% більше ніж у найближчого конкурента. Они учитывают данные о новом обтекателе для Фалкон Хэви? >Доречі, як ви думаєте: чи можливо, що New Glenn будуть використовувати, щоб запускати одразу два орбітальні пілотовані туристичні кораблі? Нет.

Занимательный Дейв Боумэн
Вечность назад

Идея вывода двух полезных нагрузок немного "угнана" у Ариан)

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.