ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Юнона це прорив!

Політ Юнони – це місія дослідження Юпітера, яку запустили в 2011 році NASA. Це був перший космічний апарат, який мав за мету вивчити внутрішню структуру і атмосферу газового гіганта.

Юнона була запущена на носійному ракеті “Атлас-5” і розпочала свій довгий політ до Юпітера, який тривав понад 5 років. Після цього, 4 липня 2016 року, Юнона успішно ввійшла в орбіту навколо Юпітера.

З моменту вступу в орбіту, Юнона проводить серію складних маневрів, щоб дістатися до оптимальної точки для дослідження атмосфери і магнітосфери Юпітера. Крім того, космічний апарат здійснює повну обертову сканування Юпітера, включаючи його небесні тіла, що знаходяться на орбіті, а також його магнітосферу.

Ключові наукові цілі місії полягають у вивченні магнітосфери Юпітера, розумінні структури його атмосфери та дослідженні внутрішньої будови газового гіганта. Завдяки місії Юнона, науковці отримали значну кількість даних, які допомогли розкрити деякі таємниці Юпітера та зрозуміти більше про внутрішній склад цього планетного тіла.

Юнона продовжує здійснювати дослідження Юпітера, і дослідники сподіваються, що з цих даних можна буде дізнатися ще більше про цей захоплюючий і загадковий планетний об’єкт.

Я тільки почав писати пости будь-ласка піддержіть лайком та підпискою дякую вам)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Це користувацький матеріал, який було написано учасником спільноти, що не входить до складу редакції чи адміністрації. Підтримуючи авторів оцінками, ви допомагаєте нашій спільноті розвиватися.

Увійдіть, щоб читати ще 1 коментар , брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.