ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Скафандри від Axiom

https://life.pravda.com.ua/society/2023/03/15/253363/

Американська компанія Axiom Space представила прототип скафандра Axiom Extravehicular Mobility Unit (AxEMU) для наступної космічної місії на Місяць.

Про це повідомляє Axiom Space.

Він забезпечує гнучкість, кращий захист від суворих умов та облаштований інструментами для дослідницьких цілей.

На відміну від одягу, який носили астронавти програми “Аполлон” понад 50 років тому, AxEMU є “прокатним”, тобто його можна здавати в оренду космічному агентству.

Ззовні скафандр має білий зовнішній шар, який відбиватиме тепло та захищатиме власника від екстремально високих температур під сонячним світлом.

Для презентації скафандр розробили у фірмових кольорах компанії – синьому, чорному та помаранчевому.

Для створення AxEMU компанія Axiom Space співпрацювала з командою галузевих експертів, серед яких KBR, Air-Lock, Arrow Science and Technology, David Clark Company, Paragon Space Development Corporation, Sophic Synergistics та A-P-T Research.

Над створенням спеціального шару обкладинки компанія Axiom співпрацювала з художницею по костюмах Естер Маркіз.

Нагадаємо, у NASA запустили ракету на місяць з місією “Артеміда I”. Її мета – повернути астронавтів на поверхню Місяця вперше за пів століття.

Відео про костюм починається на 22:00 хвилині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

6

Це користувацький матеріал, який було написано учасником спільноти, що не входить до складу редакції чи адміністрації. Підтримуючи авторів оцінками, ви допомагаєте нашій спільноті розвиватися.

Увійдіть, щоб читати ще 1 коментар , брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Вдала Аліса Селезньова
Вечность назад

Axiom Space reveals next-generation spacesuit for astronauts returning to the lunar surface https://www.axiomspace.com/press-kit/axemu https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/5f9c4976896349619c5b3d7b/29d2920b-581a-4caf-8c49-ce5e2255fd14/Axiom_AxEMU_Full.jpg

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.