Astroscale представила свою концепцію утилізації космічного сміття

Компанія Astroscale UK, дочірня компанія лідера в галузі обслуговування супутників Astroscale, представила концепцію утилізації космічного сміття під назвою Active Debris Removal.
У 2021 році уряд Великобританії оголосив новий стратегічний пріоритет: очолити глобальні зусилля з очищення космосу. Першим кроком у цьому стане місія COSMIC (Cleaning Outer Space Mission through Innovative Capture), у межах якої Astroscale використає свій досвід зі зближення та захоплення сміття, щоб прибрати з орбіти два деактивовані британські супутники.
«Ми підтримуємо компанії на кшталт Astroscale у розробленні новітніх технологій для очищення орбіти від сміття. Ми також працюємо над відстеженням об’єктів на орбіті, встановлюючи нові стандарти та тісно співпрацюючи з міжнародними партнерами» – каже Рей Філдінґ, керівник проєкту Active Debris Removal у космічній агенції Великобританії.
Зі зростанням нашої залежности від супутників у повсякденній діяльності, Великобританія прагне очолити зусилля, спрямовані на те, щоб зробити космос більш стійким до сміття.
Анімація, яку опублікувала Astroscale, демонструє головні кроки процедури. Апарат за допомогою роботизованої руки-маніпулятора захопить супутник-ціль на низькій навколоземній орбіті (НОО), після чого перейде на нижчу орбіту та відпустить його, залишивши догоряти в атмосфері. Сам апарат полетить далі до другого супутника, щоб повторити процес.
«Ми намагаємося захопити об’єкт, який не було для цього спроєктовано. На НОО тіла рухаються зі швидкістю близько 27360 кілометрів за годину. Наше завдання – розробити такий апарат, що зможе наблизитися до супутника, проаналізувати його поведінку й траєкторію, та провести маневр, щоб безпечно його захопити», – каже Сара Коулі, старший менеджер проєкту COSMIC в Astroscale.
Компанії нещодавно вдалося показати свою розробку в дії під час місії ELSA-d у 2021-2022 роках. Команда здійснила серію складних маневрів, щоб відпустити та знову захопити демонстраційний супутник за допомогою свого апарата. Цього 2023 року японський філіал Astroscale в межах проєкту CRD2 запустить місію ADRAS-J, ціль якої – проінспектувати та сфотографувати зблизька 3-тонний ступінь ракети H-IIA. Наступна стадія проєкту, Phase II, має на меті звести ступінь з орбіти до 2025 року.
Как они вылазили из-подо льда, я хотел описать, но у меня есть задумка статьи, как нам сейчас,…
К 19 ноября и Леонид Константинович Каденюк. Сейчас вроде так считается.
Потрясающий рассказ, спасибо!) Сразу понял, что они живут на Европе, интересно было узнать, как афалии выберутся из-подо…
На что ответ?
Насколько знаю, китайская интернет-компания ByteDance (Тик-Ток принадлежит ей) является крупнейший в мире частной компанией. На конец прошлого…
А, ведь, когда-то СпейсХ рассматривались как аутсайдер с создании пилотируемого корабля.
В том-то и дело, что Китай, скорее всего, как раз и будет стремится к делёжке территорий.
>Потому что вы прочитали статью по диагонали и обвиняете меня в том, что я и так подробно…
Хм - этоже Боинг. После покупки Макдонелов и смены менеджемента на "эффективную команду" они вообще ни один…
Мутно якось все ... Маск сказав - Маск зробив ... А тут ... І не складніший же…
Хоча... я отак на межі дрімоти покрутив Оумуамуа в уяві, і побачив одну можливість результуючого векторра на…
Колебаться не надо. Лучше - пробовать. Учитесь работать в GIMP. Помогающих материалов - вагон и маленькая тележка.…
я б долучився, то ось яке питання - як же бути із версткою? бо всяка там інфографіка…
Удивительно как что-то вообще может идти не так если есть специальные пазы, канавки, шестерни, подшипники и прочие…
Скорее всего авторы хотели акцентировать внимание на сложности поиска планет у бинарных систем, таких как компоненты А…
Так, ми ж про возгонку газів, які є "робочим тілом", не про беспосередню роботу квантів
Почту в личку кидайте.
56-61 возьму
Эффект Ярковского - это реактивный эффект НЕ от испарения водорода из льда. Это появление слабого реактивного импульса за счёт теплового…
Листайте (112 Мб): https://drive.google.com/file/d/1KyW9rosTsHWJrx9gqMobblVVey82wZa5/view?usp=sharing 96 -108 уже забиты.
Я бы мог взять что-то. С 54 и до конца если была бы возможность пролистать, я бы…
Например https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D1%84%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%AF%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE
Ответ - никак. Все за уши притянуто.
Реактивний рух від возгонки газів зрозумілий. Незрозуміло тільки як формувався вектор тяги. Адже та байда крутиться, і…
Плана никакого нет. Я возмусь за первого человека в космосе - к 12 апреля. Из остального -…