NASA планує продовжити контракти на доставку вантажів до та з МКС

NASA пропонує продовжити контракти на доставку вантажів до та з МКС, а не оголошувати новий конкурс. Причини такого рішення поки що не пояснюються.
У повідомленні агентства від 2 березня йдеться про наміри продовжити контракти на комерційне постачання з трьома компаніями – Northrop Grumman, Sierra Space і SpaceX. NASA уклало з ними угоди в 2016 році, і кожній було гарантовано щонайменше шість місій з можливістю замовлення більше. Розширення договорів охоплюватиме проєкти з січня 2027 року по грудень 2030 – рік завершення експлуатації МКС. Після цього агентство планує перейти до комерційних космічних станцій.
Рік тому NASA замовило по шість додаткових місій у Northrop та SpaceX, у результаті чого їхня загальна кількість досягла 14 для першої компанії і 15 – для другої. Незважаючи на те, що у Sierra Space агентство замовило всього три місії, її представники кажуть, що за продовженим контрактом буде здійснено ще щонайменше сім вантажних польотів. Перший із таких запланований на кінець 2023 року під час другого запуску ракети Vulcan Centaur. Вартість цих додаткових місій NASA не розголошує.
Компаніям, які пропонують альтернативні засоби доставки вантажу, NASA дає змогу подати заявки до 17 березня, щоби вирішити, чи проводити відкритий конкурс. Проте незрозуміло, чи вони будуть зацікавлені в такій можливості, з огляду на короткі терміни потенційного контракту. У початковому конкурсі Boeing пропонував CST-100 Starliner, але агентство не розглянуло його на заключному етапі оцінювання. Подання заявки Lockheed Martin також було відкинуто, оскільки “пропозиція не входила до переліку конкурентоспроможних”.
Наразі компанії-учасники угоди готуються до нових місій з доставки вантажу, що мають відбутися найближчим часом. NASA та SpaceX планують запуск Dragon SpX-27 на середину березня, а згодом після цього в квітні на МКС має полетіти апарат NG-19 Cygnus від Northrop Grumman, замінивши собою NG-18, який перебуває на станції з листопада минулого року.
Щось з запальничкою, там зовсім бюджетно вийшло... Якось у Спайсів на ТЕА/ТЕБ, так не економлять... При тому…
Для дослідження найбижчих місць висилки кцп, треба окремий інструмент! Телепорт сподіваюсь проектують, дня найбільш кондових людиноподібних...
Как они вылазили из-подо льда, я хотел описать, но у меня есть задумка статьи, как нам сейчас,…
К 19 ноября и Леонид Константинович Каденюк. Сейчас вроде так считается.
Потрясающий рассказ, спасибо!) Сразу понял, что они живут на Европе, интересно было узнать, как афалии выберутся из-подо…
На что ответ?
Насколько знаю, китайская интернет-компания ByteDance (Тик-Ток принадлежит ей) является крупнейший в мире частной компанией. На конец прошлого…
А, ведь, когда-то СпейсХ рассматривались как аутсайдер с создании пилотируемого корабля.
В том-то и дело, что Китай, скорее всего, как раз и будет стремится к делёжке территорий.
>Потому что вы прочитали статью по диагонали и обвиняете меня в том, что я и так подробно…
Хм - этоже Боинг. После покупки Макдонелов и смены менеджемента на "эффективную команду" они вообще ни один…
Мутно якось все ... Маск сказав - Маск зробив ... А тут ... І не складніший же…
Хоча... я отак на межі дрімоти покрутив Оумуамуа в уяві, і побачив одну можливість результуючого векторра на…
Колебаться не надо. Лучше - пробовать. Учитесь работать в GIMP. Помогающих материалов - вагон и маленькая тележка.…
я б долучився, то ось яке питання - як же бути із версткою? бо всяка там інфографіка…
Удивительно как что-то вообще может идти не так если есть специальные пазы, канавки, шестерни, подшипники и прочие…
Скорее всего авторы хотели акцентировать внимание на сложности поиска планет у бинарных систем, таких как компоненты А…
Так, ми ж про возгонку газів, які є "робочим тілом", не про беспосередню роботу квантів
Почту в личку кидайте.
56-61 возьму
Эффект Ярковского - это реактивный эффект НЕ от испарения водорода из льда. Это появление слабого реактивного импульса за счёт теплового…
Листайте (112 Мб): https://drive.google.com/file/d/1KyW9rosTsHWJrx9gqMobblVVey82wZa5/view?usp=sharing 96 -108 уже забиты.
Я бы мог взять что-то. С 54 и до конца если была бы возможность пролистать, я бы…
Например https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D1%84%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%AF%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE
Ответ - никак. Все за уши притянуто.