Стартап Apex залучає високоризикові інвестиції у масове виробництво невеликих супутникових платформ

24 жовтня лос-анджелеська компанія Apex оголосила, що їй вдалося залучити перший внесок розміром 7,5 мільйонів доларів від венчурного капіталу фірми Andreessen Horowitz. У торгах також брали участь такі фонди, як XYZ, J2, Lux Capital та Village Global.
Apex планує вийти на ринок виробництва супутників із платформою під назвою Aries, яка важить 103 кілограми та може нести на собі корисне навантаження масою до 94 кілограмів. Вони будуть застосовуватися у низці місій, як-от спостереження Землі та забезпечення зв’язку.
Ієн Сіннамон, співзасновник та виконавчий директор стартапу, каже, що супутниковим платформам бракує тих інновацій, які існують в інших частинах космічної галузі. На його думку, самі платформи є запізнілою ідеєю, оскільки компанії більше концентруються на корисних навантаженнях. Також, за його словами, Apex бачить Aries як стандартизовану платформу, яку можна виробляти у великих обсягах, а також налаштовувати так само, як звичайний автомобіль. Корисні навантаження, які вимагатимуть точної координації, зможуть використовувати реакційні системи вищого класу, а ті, які потребуватимуть маневрування, – більшу рушійну установку.
Без необхідності редизайну платформи, ми б могли просто змінювати складові частини. Це зробило б її дійсно більш швидкою, а також мінімізувало б кількість “одноразових проектувань”, які будуть потрібні щоразу, коли нова конфігурація буде сходити з конвеєра.
Ієн Сіннамон, виконавчий директор Apex
Наразі компанія вже стикається з конкуренцією з двох боків. З одного – є інші виробники , які створюють невеликі супутникові платформи, як-от Millennium Space Systems, Terran Orbital and York Space Systems. З іншого боку – це великі корпорації , що виготовляють такі платформи для себе, наприклад, SpaceX для Starlink та Amazon для майбутнього угруповання Project Kuiper.
Сіннамон наголосив, що платформи від Apex відрізнятимуться від інших тим, що будуть зосереджуватися здебільшого на комерційних замовленнях, тоді як конкуренти співпрацюють із великими корпораціями на кшталт Space Development Agency та інших державних організацій. Окрім того, Сіннамон не назвав клієнтів, яких їм вдалось залучити.
Ми дуже зосереджені на “масштабованому” комерційному аспекті. Нинішні виробники супутникових платформ не виготовляють їх у тій кількості, у якій плануємо ми. Ми ведемо тривалі дискусії з багатьма клієнтами – із тими, хто створює власні супутники, та з тими, хто працює з іншими виробниками.
За словами виконавчого директора, можливість виготовляти супутникові платформи у великих масштабах є дуже важливою для майбутнього перебування людства в космосі. Apex планує представити першу супутникову платформу у 2023 році, а ще п’ять – у 2024, збільшивши у 2026 виробництво до сотні таких на рік.
Как они вылазили из-подо льда, я хотел описать, но у меня есть задумка статьи, как нам сейчас,…
К 19 ноября и Леонид Константинович Каденюк. Сейчас вроде так считается.
Потрясающий рассказ, спасибо!) Сразу понял, что они живут на Европе, интересно было узнать, как афалии выберутся из-подо…
На что ответ?
Насколько знаю, китайская интернет-компания ByteDance (Тик-Ток принадлежит ей) является крупнейший в мире частной компанией. На конец прошлого…
А, ведь, когда-то СпейсХ рассматривались как аутсайдер с создании пилотируемого корабля.
В том-то и дело, что Китай, скорее всего, как раз и будет стремится к делёжке территорий.
>Потому что вы прочитали статью по диагонали и обвиняете меня в том, что я и так подробно…
Хм - этоже Боинг. После покупки Макдонелов и смены менеджемента на "эффективную команду" они вообще ни один…
Мутно якось все ... Маск сказав - Маск зробив ... А тут ... І не складніший же…
Хоча... я отак на межі дрімоти покрутив Оумуамуа в уяві, і побачив одну можливість результуючого векторра на…
Колебаться не надо. Лучше - пробовать. Учитесь работать в GIMP. Помогающих материалов - вагон и маленькая тележка.…
я б долучився, то ось яке питання - як же бути із версткою? бо всяка там інфографіка…
Удивительно как что-то вообще может идти не так если есть специальные пазы, канавки, шестерни, подшипники и прочие…
Скорее всего авторы хотели акцентировать внимание на сложности поиска планет у бинарных систем, таких как компоненты А…
Так, ми ж про возгонку газів, які є "робочим тілом", не про беспосередню роботу квантів
Почту в личку кидайте.
56-61 возьму
Эффект Ярковского - это реактивный эффект НЕ от испарения водорода из льда. Это появление слабого реактивного импульса за счёт теплового…
Листайте (112 Мб): https://drive.google.com/file/d/1KyW9rosTsHWJrx9gqMobblVVey82wZa5/view?usp=sharing 96 -108 уже забиты.
Я бы мог взять что-то. С 54 и до конца если была бы возможность пролистать, я бы…
Например https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D1%84%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%AF%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE
Ответ - никак. Все за уши притянуто.
Реактивний рух від возгонки газів зрозумілий. Незрозуміло тільки як формувався вектор тяги. Адже та байда крутиться, і…
Плана никакого нет. Я возмусь за первого человека в космосе - к 12 апреля. Из остального -…