PopularEditorialNew
BestОбсуждаемое

Перші фото з JWST

Перші фото з JWST нині мають почати викладати тут:

NASA.gov brings you the latest images, videos and news from America's space agency. Get the latest updates on NASA missions, watch NASA TV live, and learn about our quest to…

NASA

Сьогодні о п’ятій вечора по східному часу (двадцятьчетверта за Києвом) президент Джо Байден має викласти першу, далі, 12го числа офіційна презентація. Має бути цікаво.

PS: чому такий прямо церемоніал — не знаю.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

7

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 3 комментария, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Трогательный Бори Труно
Вечность назад

>PS: чому такий прямо церемоніал — не знаю. Нууу, є що показати. Напевно там фото такої роздільної здатності, що всі в світі мають заздрити. Чому б президенту країни, яка була одним із головних розробників такої техніки не засвітитись. Напевно, такі моменти в історії людства будуть відображати людей, які були в той час. Чим Байден гірший за Кеннеді? Схоже на те, що JWST може відкрити нову сторінку в астрономії. Це вдалий момент в історії, щоб на довго залишись в пам'яті людства.

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
If you were unable to log in, try this link.