ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

В очікуванні комети Галлея…

Комета Галлея – одна з перших відомих комет та перша періодична комета, яку бачили і цивілізації, які існували до нашої ери, і в стародавній Греції, і в середні віки.

Відомо, що найяскравішу з короткоперіодичних комет, яка наближається до Землі кожні 75…76 років, можна буде побачити не так вже й скоро, а саме в липні 2061 року. Попереднього разу за кометою мали можливість спостерігати мої батьки і дідусь. Я, на жаль, тоді ще не народилась, але маю сподівання побачити її в майбутньому.

До чого я власне це все пишу. Справа в тому, що, на мою думку, кожна людина хоч раз у житті має право побачити це видовище, яке є своєрідним годинником, де період обертання дорівнює приблизній середній тривалості життя людини.

Зараз, коли життя як захисників, так і мирних жителів в нашій країні постійно знаходиться в небезпеці, маю надію, що майже через сорок років в дуже поважному віці зможемо спостерігати це явище разом, в відбудованій, незалежній та сильній Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24

Це користувацький матеріал, який було написано учасником спільноти, що не входить до складу редакції чи адміністрації. Підтримуючи авторів оцінками, ви допомагаєте нашій спільноті розвиватися.

Увійдіть, щоб читати ще 2 коментаря, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Чарівний Дейв Боумен
Вечность назад

Я її бачив :) Гадаю, під час наступного явлення може бути широко дискутованим питання "Чи можна її відловити, там же безліч води? Чи слід залишити як історичну пам'ятку, надбання всього людства?"

Коханий Іншопланетянин
Вечность назад

З грудня 1985-го по березень 1986 року регулярно спостерігав за нею у шкільний телескоп Максутова - таким було завдання юнацької секції ВАГО. Грамотою нагородили )))

Відмінний Wall-E
Вечность назад

Як же зараз бракує романтизму) Дякую вам. А я вже бачив свою комету Галлея

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.