ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

В очікуванні комети Галлея…

Комета Галлея – одна з перших відомих комет та перша періодична комета, яку бачили і цивілізації, які існували до нашої ери, і в стародавній Греції, і в середні віки.

Відомо, що найяскравішу з короткоперіодичних комет, яка наближається до Землі кожні 75…76 років, можна буде побачити не так вже й скоро, а саме в липні 2061 року. Попереднього разу за кометою мали можливість спостерігати мої батьки і дідусь. Я, на жаль, тоді ще не народилась, але маю сподівання побачити її в майбутньому.

До чого я власне це все пишу. Справа в тому, що, на мою думку, кожна людина хоч раз у житті має право побачити це видовище, яке є своєрідним годинником, де період обертання дорівнює приблизній середній тривалості життя людини.

Зараз, коли життя як захисників, так і мирних жителів в нашій країні постійно знаходиться в небезпеці, маю надію, що майже через сорок років в дуже поважному віці зможемо спостерігати це явище разом, в відбудованій, незалежній та сильній Україні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

24

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 2 комментария, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Удачливый Томаш Пескек
Вечность назад

Я її бачив :) Гадаю, під час наступного явлення може бути широко дискутованим питання "Чи можна її відловити, там же безліч води? Чи слід залишити як історичну пам'ятку, надбання всього людства?"

Злая Эллен Рипли
Вечность назад

З грудня 1985-го по березень 1986 року регулярно спостерігав за нею у шкільний телескоп Максутова - таким було завдання юнацької секції ВАГО. Грамотою нагородили )))

Прекрасная Алиса Селезнёва
Вечность назад

Як же зараз бракує романтизму) Дякую вам. А я вже бачив свою комету Галлея

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.