PopularEditorialNew
BestОбсуждаемое

Зізнання військових США: «НЛО існує, тобто не так, ми його БАЧИЛИ…»

1

Нарешті у Конгресі США відбулося довгоочікуване слухання та військовим США не залишилось нічого іншого, крім як сказати правду та більше не приховувати від своїх громадян існування у повітряному просторі своєї країни об’єктів, які окрім того, що незвично виглядають, мають ще й неочікувану «поведінку» під час польоту.

Виявляється, що кількість повідомлень про НЛО, зокрема в США, в минулому році значно збільшилась! Чиновники навіть змогли показати кадри та відеоматеріали, на яких можна побачити нібито металеві сфери, які неодноразово спостерігали під час навчальних тренувань на військових полігонах Америки.

Врешті-решт, якщо ці НЛО і не являються об’єктами позаземного походження, в повідомленні наголошується, що до них необхідно ставитись серйозно та з відповідальністю.

Окрім цього, NASA зіштовхнулося із загадкою від апарату Voyager-1, система орієнтації якого почала передавати неправдиву телеметрію, яка не має ніякого сенсу та складається з беззмістовних даних. Але ця проблема може бути пов’язана з «поважним віком» апарату, а також вирішена в майбутньому за допомогою перепрограмування або використання додаткової системи навігації.

Але, якщо це все ж таки не збіг, то можливо, вся справа в тому, що Жуйка та його родичі просто захотіли повернутись додому?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

9

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 5 комментариев, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Полезный Сергей Королёв
Вечность назад

Побачив Зубастика з Футурами й завис.., не можу згадати чим він "какав", чи то антиматерія чи що..???

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
If you were unable to log in, try this link.