PopularEditorialNew
BestОбсуждаемое

JWST is super cool now!

На минулому тижні отримали чергову з ряду гарних новин стосовно прогнозованої роботи телескопа ім. Джеймса Вебба. Нарешті, основний робочий інструмент MIRI (Mid-Infrared Instrument), який буде працювати в середньому інфрачервоному діапазоні, охолонув до значення супер холодний, англійською – «cool».

Відтепер будемо чекати справді крутих (англ. також «cool») новин, адже перші наукові спостереження розпочнуться вже цього літа. Пристрій досягнув температури мінус 267 градусів за Цельсієм, що забезпечить його роботу без впливу зовнішніх чинників, які можуть випромінювати в «теплому» інфрачервоному діапазоні. Тепер телескопчик готовий до останнього етапу вирівнювання дзеркал та безпосереднього налаштування інструментів для роботи.

Залишилось окуляри поправити і можна чілити (англ. chill –охолоджуватись, або розважатись, гарно проводити час), далі!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

21

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 2 комментария, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Занимательный Пол Атрейдес
Вечность назад

В такой мороз и работать! Куда смотрит охрана труда.

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
If you were unable to log in, try this link.