ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

Навздогін за Oumuamua хочуть вислати космічний зонд

У жовтні 2017 року міжзоряний об’єкт Oumuamua пройшов через Сонячну систему, і з того часу вчені намагаються зрозуміти його природу. Єдиний спосіб вивчити його – це наздогнати його за допомогою космічних апаратів. Це може бути зроблено, наприклад, у рамках місії “Project Lyra”.

Проєкт розробили в Інституті міжзоряних досліджень. Згідно з останніми дослідженнями та аналізом, якщо місія буде запущена у 2028 році та ефект Оберта буде використаний для виконання кількох гравітаційних маневрів, космічний апарат місії зможе наздогнати Oumuamua приблизно через 26 років.

Вчені пояснили, як має бути організовано місію, запуск якої намічено на лютий 2028 року. Перші чотири роки будуть витрачені на прискорення за допомогою гравітаційних маневрів, у яких ефект Оберта використовується збільшення швидкості космічного апарату.

Гравітаційні маневри, або маневри Оберта, в цьому випадку повинні бути виконані двічі навколо Землі та по одному разу навколо Венери та Юпітера, поки апарат нарешті не досягне достатньої швидкості та не наздожене Oumuamua десь між 2050 та 2054 роками.

“Project Lyra” був представлений 30 жовтня 2017 року, за два тижні після виявлення космічного об’єкта. Мета цього проєкту – визначити, чи можливо, використовуючи нинішні чи технології найближчого майбутнього, наздогнати загадкового космічного гостя.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

8

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 15 комментариев, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Звёздный Фёдор Дмитриевич
Вечность назад

Не думаю, що на Омуамуа можно знайти якісь сенсації. Така ж камінюка як і у нас, ніякої антиматерії, екзотичних часток або послань від братів по розуму там нема. Зелених чоловічків там теж нема, бо росіяни на ту камінюку не зазіхали))

Злая Гвинн Шотвелл
Вечность назад

Да, поздновато собрались, но попробовать можно. Другой вопрос в том, что если мы его быстро догоним, то надо же как-то затормозить потом? Иначе аппарат пролетит мимо со свистом и ничего изучить не успеет. А, если сильно повезёт, то подтолкнёт комету-астероид сзади. :-)

Весёлый Питер Снепбек
Вечность назад

Может все-таки анимация траектории другая? В видео с поста виден гравитационный маневр у Солнца. https://youtu.be/qrCUsAGZjUw

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.