PopularEditorialNew
BestОбсуждаемое

Науковці зафіксували UAP в небі Києва

Джерело: https://it.comments.ua/ua/news/space/ukrainska-observatoriya-viyavila-nad-kievom-nadzvichayno-veliku-kilkist-nepiznanih-litayuchih-ob-ektiv-702288.html
© Comments.ua

В Україні йде війна, тому не дивно, що в українському небі часто з’являються всілякі об’єкти. Від літаків до дронів і балістичних ракет. Однак дослідники з Центральної астрономічної обсерваторії в Києві помітили інше. Надзвичайна кількість НЛО. Непізнані літаючі об’єкти, які рухаються з величезною швидкістю і не випромінюють жодного випромінювання. Спостереження проводилися з двох обсерваторій. У Києві та в селі Винарівка під Києвом. У роботі описується конкретний тип НЛО, який вчені називають «фантомами». Вони отримали таку назву тому, що ці об’єкти нічого не випромінюють. Об’єкт є абсолютно чорним тілом, який не випромінює і не поглинає жодного падаючого на нього випромінювання. Спостережувані НЛО також рухаються з величезною швидкістю 15 км на секунду. Людське око не бачить їх, тому що час їх польоту менше 1/10 секунди. Їх теж складно сфотографувати. Для цього дослідникам довелося використовувати дві станції моніторингу метеоритів. Завдяки двом обсерваторіям, розташованим приблизно в 120 км, дослідники змогли спостерігати рух цих блискавичних об’єктів. Були виявлені польоти як одиночних об’єктів, так і середніх та великих груп, що рухалися зі швидкістю від 3 до 15 градусів за секунду. За отриманими даними українських вчених розміри НЛО оцінюють від 3 до 12 метрів, а їх швидкість до 15 км/с. Вчені вирішили не з’ясовувати, що являють собою спостережувані об’єкти, зосередившись у своїй роботі на описі їх властивостей. Можна припустити, що це може бути якась військова ракета, але жодна з відомих у світі ракет не може досягти такої величезної швидкості. Нам доведеться почекати на більш детальні результати досліджень. На цьому етапі наукових спостережень також не можна виключити помилки вимірювання.

Unidentified aerial phenomena I. Observations of events https://arxiv.org/pdf/2208.11215.pdf

B.E. Zhilyaev, V.N. Petukhov, V.M. Reshetnyk
Main Astronomical Observatory, NAS of Ukraine, Zabalotnoho 27, 03680, Kyiv, Ukraine
zhilyaev@mao.kiev.ua

Висновки

Головна астрономічна обсерваторія НАН України проводить дослідження UAP. Ми використовували дві метеостанції, встановлені в Києві та в селі Винарівка на півдні Київської області.

Спостереження проводилися кольоровими відеокамерами в денному небі. Для виявлення та оцінки характеристик UAP була розроблена спеціальна методика спостереження.

Існує два типи UAP, які умовно називаються Cosmics і Phantoms. Космічні об’єкти світяться яскравіше фону неба. Фантоми — це темні об’єкти з контрастністю від кількох до приблизно 50 відсотків.

Ми всюди спостерігали широкий спектр UAP. Констатуємо значну кількість об’єктів, природа яких не з’ясована.

Були виявлені польоти одиночних, групових і ескадр кораблів, що рухалися зі швидкістю від 3 до 15 градусів в секунду. Деякі яскраві об’єкти демонструють регулярну змінність яскравості в діапазоні 10 — 20 Гц.

Двомісні спостереження UAP на базі 120 км двома синхронізованими камерами дозволили виявити змінний об’єкт на висоті 1170(??) км. Він блимає протягом однієї сотої секунди в середньому 20 Гц.

Фантом показує колірні характеристики, властиві об’єкту з нульовим альбедо. Ми бачимо об’єкт, тому що він екранує випромінювання через релеївське розсіювання. Контраст об’єкта дав можливість оцінити відстань за допомогою колориметричних методів.

Фантоми спостерігаються в тропосфері на відстанях до 10 — 12 км. Ми оцінюємо їх розмір від 3 до 12 метрів і швидкість до 15 км/с.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть ещё 13 комментариев, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
If you were unable to log in, try this link.