PopularEditorialNew
BestОбсуждаемое

Пентагон створив окремий офіс для дослідження НЛО у космосі та під водою

https://tech.liga.net/ua/technology/novosti/pentagon-sozdal-otdelnyy-ofis-dlya-issledovaniya-nlo-v-kosmose-i-pod-vodoy

Міністерство оборони США створило офіс для відстеження непізнаних об’єктів у космосі, повітрі, під водою й тих, що переміщуються між цими середовищами, повідомляє Space.com.

НЛО, або, як їх тепер називають у США, непізнані повітряні явища (UAP) отримують від американського уряду новий рівень уваги вперше за багато десятиліть. 20 липня Пентагон оголосив про створення нового офісу під назвою Універсальний офіс розв’язання проблем (All-domain Anomaly Resolution Office, AARO). Його очолить Шон Кіркпатрік, який раніше працював головним науковим співробітником Центру ракетно-космічної розвідки Міністерства оборони США.

Згідно із заявою Пентагону, AARO координуватиме зусилля Міністерства оборони й федерального уряду щодо «виявлення, ідентифікації та класифікації об’єктів, що представляють інтерес на військових об’єктах або поблизу них, у районах операцій, навчання, повітряному просторі спеціального використання й інших зонах».

Серед цих обʼєктів – аномальні, непізнані космічні, повітряні, підводні обʼєкти й такі, що переміщуються між середовищами.

У 2020 році Пентагон опублікував серію відеозаписів з НЛО, на яких видно, як пілоти знімають обʼєкт, що рухається. Тоді чиновники заявили, що не можуть підтвердити, що ці записи є спостереженням іншопланетян.
NASA 9 червня оголосило про те, що цієї осені агентство збере незалежну групу дослідників для вивчення UAP – неідентифікованих явищ у повітрі. Це новий термін, який тепер використовується для позначення НЛО.
Американський конгресмен-республіканець Майк Галлахер, зацікавлений темою НЛО, вніс поправку до закону про дозвіл на захист, щоб додатково захистити спостерігачів НЛО.

https://www.space.com/department-of-defense-new-office-ufos

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть комментарии, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
If you were unable to log in, try this link.