Як Маск за «вуглецевий податок» бореться

В закладки

Ілон Маск розповів, що він пропонував Адміністрації Байдена ввести «вуглецевий податок», щоб стимулювати перехід до відновлюваною енергетики але йому відповіли, що ідея по суті «політично дуже важка».

«політично дуже важка«

Маск розповів про це під час підкасту Джо Рогана, що вийшов у четвер. Білий Дім досі не відповів на запит прокоментувати це питання.  

Роган запитав Маска чи потрібні нові технологічні прориви щоб пришвидшити перехід до електрокарів. Маск відповів, що переймається тим, що «треба до чорта акумуляторів» щоб перейти від паливних компонентів до відновлювальної енергії. Найкращім способом прискорити цей перехід він вважає введення «вуглецевого податку».

«Просто треба до чорта акумуляторів!«

«Чому ти не борешся за це?»

«Якщо чесно то я просто раджу ввести вуглецевий податок.» відмовив Маск. «Оскільки ми не оплачуємо викиди СО2 в атмосферу, то у економіці у нас спостерігається процес який називають неоподаткований збиток. Ринок не займає питання неоподаткованих збитків. Якщо ми створимо вуглецевий податок то ринок відразу значно відреагує на це.»

Маск запропонував ввести податок для користувачів але з пільгами для тих у кого низький дохід. Він зазначив, що цей податок вплине і на електрокари від Tesla, тому що SpaceX теж буде оподаткована (компанія зараз намагається придбати свердловини природного газу для заправки ракет).

«батареї Tesla»

«Я розмовляв з Адміністрацією Байдена, новою Адміністрацією, а вони такі типу «Ну так, але це політично дуже важке рішення» розповів він. Маск сказав що роздумував над цим питанням. «Це одна з головних обіцянок за яку тебе вибрали, то чому ти не борешся за це?»

Вже не вперше Tesla і SpaceX CEO виступали за створення «вуглецевого податку». Кажуть, що Маск вже розповсюджував цю ідею під час зустрічей з Адміністрацією Трампа але майже нічого не отримав, як написав Bloomberg у 2017.

Маск навіть підбурював до повстання проти індустрії паливних копалин, коли приводив докази за введення «вуглецевого податку» він також звинуватив великі нафтові компанії у змові проти Tesla. Але у підкасті з Роганом він сказав «що не у захваті від того як демонізують компанії з видобутку паливних копалин» бо це може засмутити людей які працюють у них, а якщо вони перестануть робити свою справу то «всі по суті помруть з голоду».

«Ми ще довго можемо палити наші копалини. Питання в тому, що ми можемо віддати за впевнене енергетичне майбутне?» — додав він.

«Я не у захваті від того як демонізують компанії з видобутку паливних копалин»

«Є багато людей, що провели все своє життя у нафтовій галузі. Вони почали свою кар’єру у той час коли це ще не вважалось чимось поганим для екології. І зараз вони такі : «Ну знаєш, я провів все життя тяжко працюючи щоб приносити користь, і зараз ти мені кажеш, що я якійсь демон.» Це дійсно засмучує їх.» — сказав він у підтвердження своєї минулорічної думки. «Якщо чесно єдине, що зараз можуть зробити нафтові та газові компанії це сказати «давайте введемо вуглецевий податок». Ми будемо платити податки і наша справа не буде демонізуватись.»

Однією з головних обіцянок Байдена будо проголошення агресивної політики у підтримку зеленої енергетики. Він доручив зупинити викиди вуглецю до 2035 року і перейти до «стовідсотково чистої енергетики» не пізніше 2050. Він навіть голосував за позбавлення субсидій паливних компаній. З того часу, як він зайняв адміністрації він повернув США до Паризької кліматичної угоди. Проте він не підтримає ідею з «вуглецевим податком», незважаючи на поради Міністра фінансів Жанет Єлен та інших бізнесменів близьких до адміністрації. Жанет заявляє що без введення «вуглецевого податку» ми не зможемо вирішити кліматичний кризу. Побачимо чи зможе Маск домогтись і цього.

Ось посилання на першоджерело.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

7
Войдите, чтобы видеть ещё 33 комментария, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Армстронг Н.
Вечность назад

Хоч так, хоч сяк, але до того все іде. Палити вуглеводні — то є гріх

Юрий Г.
Вечность назад

> "Я не у захваті від того як демонізують компанії з видобутку паливних копалин " Хитрий Лис)) , ні, думаю якраз у захваті. :)

Весёлый Илон
Вечность назад

Хм, Спейсы могут делать спутники из дерева, их нужно много. Поэтому будут засевать целые поля деревьями и так будут ближе к нет зиро!

Показать скрытые комментарии

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
If you were unable to log in, try this link.