ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

NASCAR візьме участь у розробці місяцехода для програми Artemis

Компанія Leidos оголосила про співпрацю з американським організатором автомобільних перегонів NASCAR у розробці місяцехода для NASA. Його прототип компанія представила 18 квітня. Свою розробку Leidos запропонує Управлінню під час майбутнього конкурсу Lunar Terrain Vehicle (LTV) на місяцехід для програми Artemis.

Апарат зможе вмістити до двох астронавтів, але буде оснащений і автономним режимом для експлуатації без екіпажу. Місяцехід розвиватиме швидкість до 15 км/год і долатиме ухили до 20 градусів. Він буде здатний нести на борту близько 800 кілограмів корисного вантажу, який, за потреби, буде забезпечено зв’язком, системою контролю температури та електроживленням завдяки встановленим на місяцеході сонячним батареям.

Погляд на тривимірну модель місяцехода LTV. Відео: Leidos

Партнерство з NASCAR обумовлено глибоким досвідом компанії в проєктуванні автомобілів для роботи в суворих умовах, з акцентом на швидкості та зручності обслуговування.

Крім цього, зв’язки NASCAR з великим бізнесом будуть необхідні для комерціалізації місяцехода. Як і з багатьма іншими сучасними проєктами, NASA має намір купувати лише послуги користування апаратом, залишаючи його у власності компанії. Це означає, що Leidos зможе пропонувати ці послуги іншим клієнтам або навіть шукати спонсорів з допомогою свого нового партнера.

Конкурентами Leidos у конкурсі LTV стануть команди під проводом Lockheed Martin, Northrop Grumman і Astrolab. Свої пропозиції учасники мають надати до 26 травня, а переможця буде оголошено наприкінці листопада.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11
Увійдіть, щоб читати коментарі, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Сумна Лілу
Вечность назад

> Компания Leidos объявила о сотрудничестве с американским организатором автомобильных гонок NASCAR в разработке лунохода для NASA. Это типа как сотрудничать с местным туристическим агентством в строительстве отеля где-нибудь в Париже. NASCAR тут приплели только из-за известного бренда. Толку от них будет ноль. Для Leidos это чистый пиар с именем NASA в мире NASCAR и с именем NASCAR в мире NASA. Ох уж мне эти эффективные манагеры.

Веселий HAL 9000
Вечность назад

"Це ж вже було!"(с)

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.