ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Владимир Сурдин: Последствия изоляции российской науки

1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

6

Це користувацький матеріал, який було написано учасником спільноти, що не входить до складу редакції чи адміністрації. Підтримуючи авторів оцінками, ви допомагаєте нашій спільноті розвиватися.

Увійдіть, щоб читати ще 19 коментарів, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Зоряний Wall-E
Вечность назад

Почав дивитись, але через вісім з половиною хвилин перестав... Звичайно, що я б не виводив своє спостереження в аксіому, але це вже стає звичайним правилом - там немає "хороших"... На запитання до Сурдіна стосовно подальшої долі російської науки після санкцій - відповідає, що постраждає закордонна галузь, бо залишиться без російського наукового сегменту. Зрозуміли?! Запитання про російську, а відповідь про закордонну. Далі "...война войной, ..., но наука наукой..."... Ну так... Звісно... Брехня, напад, смерті, бомбардування, насилля, гвалтування, знущання, викрадення, терор та вбивста - то війна, а наука - то ренгенотелескоп і все інше... Науковці московії живуть в якійсь ізольованій бульбашці і відокремлені від власної країни та її політики?! Хіба в основному законі їх країни не прописано, що саме народ є носієм її влади та несе всю відповідальність за її вчинки?! Ні?! Все. Вирішив для себе остаточно, як у відомому анекдоті - погані в поганих, а хороші в хороших.

Тревожний Стармен
Вечность назад

К сожалению, уважаемый В. Сурдин допустил неаккуратное высказывание, а ведущий не уточнил этот момент, Представление, что исключение российских ученых из международных обменов приведет к тому, что ВСЕЙ науке придется тяжело, является преувеличением, по-простому говоря передергиванием. К автору: а почему такой странный формат? Как будто снимали на мобильник с монтажного оборудования в студии.

Осяйний Дарт Мол
Вечность назад

Кстати, о возможности публичных высказываний на такую острую тему. Смотрел сегодня на канале Архэ лекцию астронома К. Масленникова, он, говоря о строящихся за бугром гигантских инструментах, заявил: "Надо с ними кооперироваться. Не надо затягивать петлю у скбя на шее!". Лекция была месяц назад, а вольнодумец пока никак не наказан. Желающие могут сравнить уровень самоцензуры.

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.