Космічний корабель Virgin Galactic SpaceShipTwo успішно завершив другий тестовий політ

В закладки

1 травня цього року компанія Virgin Galactic зробила перший випробувальний політ свого суборбітального космічного корабля SpaceShipTwo. А тепер компанії вдалося повторити успіх, завершивши вже другий тестовий політ SpaceShipTwo посадкою в космопорт Spaceport America.

Космічним кораблем SpaceShipTwo управляла пара пілотів. Стільки ж членів екіпажу було і в материнському літаку VMS Eve. Відокремлення космольоту сталося на висоті близько 50 тис. Футів (близько 15,2 км). Другий випробувальний політ був високошвидкісним планеруванням, який дозволив Virgin Galactic оцінити стійкість систем і експлуатаційні характеристики корабля до початку випробувальних польотів з використанням ракетних двигунів. При цьому вдалося досягти більш високої швидкості в порівнянні з першим польотом — 0,85 Маха.

Після відділення SpaceShipTwo пройшов декілька контрольних точок і зробив серію маневрів. Це дозволило зібрати необхідні дані. Після завершення всієї запланованої програми корабель здійснив успішну посадку в Spaceport America. Тепер команда вивчить зібрані дані і готуватиме космічний апарат до тестових польотів з активним двигуном.

Джерело: Engadget

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

17
Войдите, чтобы видеть ещё 6 комментариев, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Дмитрий Олегович
Вечность назад

В начале сентября, с базы Ванденберг, должна взлететь первая ракета компании Firefly Aerospace (владелец - Макс Поляков, штаб квартира и завод компании в Техасе, но есть отделение в Днепре). Будем держать кулачки за Макса и его компанию.

Фёдор Дмитриевич
Вечность назад

Желаю, чтоб у ребят все получилось и все было чтоб хорошо. И космос ко всем нам станет ближе)

Показать скрытые комментарии

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
If you were unable to log in, try this link.