Місія Surface Water and Ocean Topography

NASA готує місію, яка повинна скласти деталізовану мапу поверхневих водних ресурсів планети. Запуск заплановано на 15 грудня з бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії. Надаючи нам дуже деталізований 3D-знімок річок, озер і океанів, SWOT (Surface Water and Ocean Topography) обіцяє покращити наше розуміння кругообігу води на Землі та ролі океанів у зміні клімату, а також допоможе нам краще реагувати на посухи та повені.
SWOT зможе фіксувати висоту та площу водного покриву по всьому світу в 3D кожен 21 день. Місія спостерігатиме за тим, скільки води протікає через сотні тисяч річок шириною понад 330 футів (100 метрів), і уважно спостерігатиме за рівнями понад мільйона озер, площа яких перевищує 15 акрів (6 гектарів). Дані місії будуть використані для створення детальних карт річок, озер і водосховищ, які дозволять здійснювати точний моніторинг, щоб отримати уявлення про ресурси прісної води. Об’ємні вимірювання річок, озер і водосховищ SWOT допоможуть гідрологам краще відстежувати наслідки посух і повеней майже в реальному часі.
SWOT вимірюватиме наші океани з безпрецедентною точністю, відкриваючи деталі розміром до 9 миль (15 кілометрів). Він також відстежуватиме рівень моря та припливи. Хоча ми маємо чудові глобальні дані про рівень моря, ми не маємо детальних вимірювань поблизу берегових ліній. Рівень узбережжя моря змінюється по всій земній кулі внаслідок океанічних течій, погодних умов, зміни суші та інших факторів. Рівень моря підвищується швидше, ніж будь-коли, і це також означає, що хвилі ураганних штормів досягатимуть більшої глибини країни, ніж будь-коли раніше, завдаючи значно більшої шкоди, ніж та сама категорія ураганів у минулому. SWOT зможе відстежувати коливання прибережного рівня моря та заповнювати прогалини в спостереженнях, які ми зараз маємо з інших джерел.

SWOT вимірюватиме понад 90% поверхні води на Землі, скануючи планету між 78° північної широти та 78° південної широти з точністю до 1′ та повторюючи той самий шлях кожен 21 день. Досягнення такого рівня точності з висоти в 554 милі (891 кілометр) вимагає, щоб штанга, яка використовує радар для вимірювання висоти води, залишалася стабільною в межах 2 мікрон – або приблизно 3% товщини людської волосини.
Принцип роботи апарата детально наведено в статті

Інженерам, які розробляли KaRIn, довелося попрацювати над потужністю, що передається радаром.
«Щоб вимірювати об’єкти з точністю до сантиметра, вам потрібно передавати радарні імпульси потужністю 1,5 кіловата, що є величезним значенням для такого супутника», — сказав Естебан-Фернандес, що проектував KaRln.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Нет там никаких пустых мест в теории. Однако многие тяжелые элементы практически невозможно синтезировать даже в лабораториях,…
> Искусственно созданные» — это сплавы, Я не химик,но на ум приходят ..,Эйнштейний, Калифорний..,их там есть.. Дмитрий,…
Из статьи и видео я так и не понял где там собственно взрывы. Вижу сплошное, ровное горение.…
Все наблюдатели сходятся на том, что у Virgin Galalactic большие финансовые проблемы, которые только обострилась после потери…
> На всякий случай напоминаю, что на Марсе нет магнитных полюсов. Именно поэтому я и добавил :…
> Даже искусственно созданных там есть..,и почему они не могут в условиях космоса сами образовываться Тут вы…
Всё верно, но: > Трудно себе представить, что на астероидах какая-то своя периодическая таблица элементов Менделеева. Таблица…
> Это если астронавты или аппараты НАСА найдут. Пока НАСА будет конкурсы весёлые устраивать... прилетят условные китайцы.…
Возможно и не важно, но просто интересно.
Їм вказали на ділянку неба і сказали порівняти її з мапою зірок, вони відмітили на ній зірки…
Я давно предлагал про Рогозу забыть и не упоминать.
Если уж играть в аналогии, то здесь не так важно кто кого сожрал, интерес представляет ответ на…
> Все, что нажито непосильным трудом!
Судя по вики компаньон у пульсара это коричневый карлик. То есть возможно и при появлении этой бинарной…
А я могу предположить.., что то .,что сейчас называют V.2.0 это Starshield.. А если это так, чисто…
ESA не будет отправлять астронавтов - и правильно сделает. Китайские товарищи не всем товарищи.Отсюда: https://interfax.com.ua/news/general/887207.html "Так, санкции…
> Эти данные помогут учёным узнать, до какой максимальной массы могут «расти» пульсары – тела, существующие на…
Это Илон наш Маск во всем виноват, все темнит. Сейчас идет заполнение оболочек Gen2 спутниками V1.5. Кроме…
Тогда надо и Рогозина запретить, а так совсем уж неинтересно.
Да, место пуска + орбита вывода(наклонение) Но всё же..,я не пойму почему всюду говорят о V.2.0 ?…
Правильно сравнивать с V1.5, а там было 53. Кроме того надо учитывать место пуска и способ приземления…
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/87/YellowTerror.jpg
> Ну, у нас тут сайт научно-технический, Та что Вы говорите!!!)))) > так что давайте придерживаться научного…
Ну тут не буквально пушка, а излучатель (просто очень сильный пучок микроволн).
Да. Удивительные аппараты. 45 лет прошло, больше 6 млрд.км пролетели. Масса информации и открытий, показали Земле ее…