NASA Challenge: Moon Movers
NASA шукає інноваційні концепції в сфері доставки матеріально-технічного забезпечення в контейнерах під тиском (їжа, запаси, вода, предмети ремонту, інструменти, тощо) на поверхню Місяця. Предмети, що розміщується в контейнерах, мають забезпечуватися енергоресурсами від посадкового модуля до моменту їх вилучення, що може тривати до 120 днів після посадки на поверхню Місяця.

Характеристики контейнера, які прагне отримати NASA:
Розмір. Сухі вантажі, що складаються з таких предметів, як їжа, одяг, екіпірування та інструменти, будуть розміщені в мішках для перенесення вантажу (CTB), які мають розміри 50,2 см X 42,5 см X 24,8 см і масу 0,89 кг кожен . Для місячної місії з 4 екіпажів, яка триватиме 28 днів, за оцінками, знадобиться 1365 кг матеріально-технічного забезпечення, упакованих у 75 CTB. Разом із потребою в CTB, очікується, що виникне потреба в розміщенні більших предметів, таких як запасні частини, які не помістяться в CTB, тому було б доречно, щоб контейнер підтримував різні внутрішні конфігурації, що можуть бути змінені для відповідності сценарію завантаження.


Тиск. Контейнери спочатку будуть запаковані на Землі під тиском 14,7 фунтів на квадратний дюйм, вони повинні будуть підтримувати тиск принаймні 8,2 фунтів на квадратний дюйм, доки з них не буде вилучено вантаж, і повинні мати спосіб вирівняти тиск перед відкриттям.






Температура. Контейнери мають підтримувати внутрішню температуру від 10 до 30 градусів за Цельсієм, доки з них не буде вилучено товари, щоб переконатися, що будь-які чутливі вантажі, такі як ліки, не виходять за межі допустимого діапазону температур.



Реєстрація та передача даних. Контейнери повинні будуть передавати та/або зберігати записи даних про температуру та тиск, щоб переконатися, що ці параметри були в прийнятному діапазоні з моменту упаковки.

Доставка та обробка. Контейнери будуть доставлені на поверхню Місяця на посадковому модулі. Контейнери потрібно буде вивантажувати з посадкового модуля матеріально-технічного забезпечення, бажано в автоматизований спосіб, але також, можливо, вручну екіпажем. Потім деякі контейнери будуть прикріплені або підключені до транспорту. Щоб виконати ці операції з перевантаження, будь-які концепції розвантаження, переміщення та транспортування повинні бути надійними, мінімізувати час екіпажу, необхідний для виконання розвантаження та переміщення, і бути безпечним для екіпажу.

Інтерфейси. Бажано, щоб контейнери не виносили в навколишнє середовище, щоб розпакувати їх, оскільки для цього знадобиться екіпаж для очищення зовнішньої частини контейнера від місячного пилу. Для цього повинен бути люк розміром 67 см x 47 см, щоб забезпечити можливість переміщення товарів шляхом з’єднання контейнера з середовищем «рукава», до марсоходу або середовища проживання.
Можливість повторного використання. Після того, як контейнери будуть використані для доставки товарів, вони будуть використовуватися для зберігання сміття та відходів.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Нет там никаких пустых мест в теории. Однако многие тяжелые элементы практически невозможно синтезировать даже в лабораториях,…
> Искусственно созданные» — это сплавы, Я не химик,но на ум приходят ..,Эйнштейний, Калифорний..,их там есть.. Дмитрий,…
Из статьи и видео я так и не понял где там собственно взрывы. Вижу сплошное, ровное горение.…
Все наблюдатели сходятся на том, что у Virgin Galalactic большие финансовые проблемы, которые только обострилась после потери…
> На всякий случай напоминаю, что на Марсе нет магнитных полюсов. Именно поэтому я и добавил :…
> Даже искусственно созданных там есть..,и почему они не могут в условиях космоса сами образовываться Тут вы…
Всё верно, но: > Трудно себе представить, что на астероидах какая-то своя периодическая таблица элементов Менделеева. Таблица…
> Это если астронавты или аппараты НАСА найдут. Пока НАСА будет конкурсы весёлые устраивать... прилетят условные китайцы.…
Возможно и не важно, но просто интересно.
Їм вказали на ділянку неба і сказали порівняти її з мапою зірок, вони відмітили на ній зірки…
Я давно предлагал про Рогозу забыть и не упоминать.
Если уж играть в аналогии, то здесь не так важно кто кого сожрал, интерес представляет ответ на…
> Все, что нажито непосильным трудом!
Судя по вики компаньон у пульсара это коричневый карлик. То есть возможно и при появлении этой бинарной…
А я могу предположить.., что то .,что сейчас называют V.2.0 это Starshield.. А если это так, чисто…
ESA не будет отправлять астронавтов - и правильно сделает. Китайские товарищи не всем товарищи.Отсюда: https://interfax.com.ua/news/general/887207.html "Так, санкции…
> Эти данные помогут учёным узнать, до какой максимальной массы могут «расти» пульсары – тела, существующие на…
Это Илон наш Маск во всем виноват, все темнит. Сейчас идет заполнение оболочек Gen2 спутниками V1.5. Кроме…
Тогда надо и Рогозина запретить, а так совсем уж неинтересно.
Да, место пуска + орбита вывода(наклонение) Но всё же..,я не пойму почему всюду говорят о V.2.0 ?…
Правильно сравнивать с V1.5, а там было 53. Кроме того надо учитывать место пуска и способ приземления…
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/87/YellowTerror.jpg
> Ну, у нас тут сайт научно-технический, Та что Вы говорите!!!)))) > так что давайте придерживаться научного…
Ну тут не буквально пушка, а излучатель (просто очень сильный пучок микроволн).
Да. Удивительные аппараты. 45 лет прошло, больше 6 млрд.км пролетели. Масса информации и открытий, показали Земле ее…