ПопулярноеРедакцияСвежее
ЛучшееОбсуждаемое

Путівник по Чорним Дірам для космотуристів

Це не є мапа, яка показує, де знаходяться всі чорні діри у космосі. Це концептуальна карта суб’єкта чорних дір, викладення наших поточних знань про них. Їх структура, включаючи радіус Шварцшильда або горизонт подій, сингулярність, фотонну сферу, внутрішню стабільну орбіту, акреційний диск, випромінювання Хокінга. Вона ілюструє різницю між чорними дірами, що обертаються та не обертаються. Також на мапі перелічені докази їх існування, та багато засобів, за допомогою яких ми їх виявляли: рентгенівську астрономії, астрономію гравітаційних хвиль та радіоастрономію. Ще належить розкрити багато видатних загадок, включаючи червоточини, голографічну теорію та інформаційний парадокс.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть комментарии, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.