Житомирський Музей космонавтики отримав статус національного

В закладки
Житомирський Музей космонавтики отримав статус національного

Відповідний Указ під час свого візиту до Житомира оприлюднив Президент України Володимир Зеленський.

Як повідомляє пресслужба ОДА, під час робочої поїздки на Житомирщину Президент України Володимир Зеленський відвідав Музей космонавтики ім. С. П. Корольова. 

Директорка музею Ірина Дячук ознайомила Главу держави з історією космонавтики, а також з унікальними експонатами музею. Володимир Зеленський особисто здійснив політ на симуляторі космольота.

Глава держави залишив запис у Книзі почесних гостей та поспілкувався з колективом музею.

Під час розмови Володимир Зеленський подякував за збереження цього простору, відомого не лише в Україні, а й за кордоном.

Це цінність, це історія… Видатні люди з вашого краю багато зробили, щоб Україна – і українці, й українська наука – була в космосі», – зазначив Президент.

Також Глава держави привітав працівників музею з присвоєнням закладу статусу «Національний». Відповідний Указ Глава держави підписав 8 вересня. «Влада змінюється, а реальні цінності залишаються. Тому я вирішив надати статус національного, щоб усе це збереглося, щоб держава дала підтримку вашому музею, вам всім, кожному», – зауважив він. «Ми хочемо допомогти, щоб осучаснити ваш музей, популяризувати його», – додав Володимир Зеленський.

Крім того, Президент нагадав, що наступного року в межах Національної програми «Велике будівництво» в Україні розпочнеться оновлення музеїв, театрів та об’єктів історично-культурної спадщини.

«Для нас дуже важливо, щоб, крім доріг, мостів, щось залишалося для розвитку наших дітей і нас», – наголосив Глава держави.     

Посилання на джерело: https://zt.20minut.ua/Podii/zhitomirskiy-muzey-kosmonavtiki-otrimav-status-natsionalnogo-11128858.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6
Войдите, чтобы видеть ещё 18 комментариев, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Алиса Селезнёва
Вечность назад

Блин, музеи - это конечно неплохо, но...

Юрий Г.
Вечность назад

От, пройдисвіт! Навіть в музеї згадує про свою плагіаторсько-віджимальну програму «Велике будівництво». Так скоро він і греблю Дніпрогеса запише в актив того шулерства

Показать скрытые комментарии

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Если не получается зайти отсюда, попробуйте по ссылке.