ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Представниця NASA сумнівається в готовності космічного корабля Boeing Starliner до польотів з екіпажем

Космічний корабель Boeing CST-100 Starliner готується до свого першого пілотованого польоту, який заплановано на 21 липня. Фото: Boeing | John Grant

Голова комісії з безпеки NASA Патриція Сандерс висловила побоювання, що Boeing не вдасться вчасно підготувати космічний корабель Starliner до його першого пілотованого польоту, який заплановано на 21 липня.

Вона наполягає, що місію Crew Flight Test «не слід запускати, доки всі ризики, пов’язані з безпекою апарата, не буде або усунено, або прийнято з переконливим технічним обґрунтуванням». Раніше озвучену дату запуску, за її словами, було обрано через щільний графік польотів до Міжнародної космічної станції, тому вона не обов’язково відображає рівень готовности корабля.

Найбільшою проблемою Starliner, як і раніше, залишається сертифікація системи парашутів. До цього додалися помилки в програмному забезпеченні, нещодавно виявлені під час тестування.

Важливо, щоб NASA не піддавалося тиску запустити Crew Flight Test до вдалого проходження сертифікації.

Сандерс додала, що перед початком повноцінної експлуатації необхідно буде усунути навіть ті ризики, які Управління визнало допустимими для першого тестового польоту – наприклад, побоювання щодо надійности батарей. В кінці свого звернення вона порекомендувала залучити до роботи незалежну команду фахівців, що допоможе завершити підготовку Starliner до дебюту.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21
Увійдіть, щоб читати ще 2 коментаря, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Зла Лілу
Вечность назад

Старлайнер - на свалку! Они ничего, кроме постоянного "томления", не дают...

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.