ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Virgin Galactic готується до першого пасажирського суборбітального рейсу за два роки

1
Космоплан VSS Unity під час одного з льотних випробувань. Фото: Virgin Galactic

Virgin Galactic заявила про відновлення суборбітальних польотів: наприкінці цього місяця відбудеться перший за майже два роки запуск. У заяві компанії йдеться про те, що політ стане остаточним тестом для космічного апарата й астронавтів перед першим комерційним рейсом, який очікується наприкінці червня.

Місія Unity 25 стане п’ятим польотом компанії в космос. Пасажирами стануть четверо її співробітників: двоє чоловіків і двоє жінок. Ще чотири людини виступатимуть як пілоти: двоє на літак-носій і двоє на космоплан, який підніметься на висоту близько 80 кілометрів, а потім плавно спуститься назад на Землю. Весь політ займе півтори години, з яких кілька хвилин екіпаж проведе в невагомості. Старт відбудеться з території космопорту “Америка” в Нью-Мексико.

На майбутні комерційні рейси Virgin Galactic продала 800 квитків. У першому з них, Galactic 01, візьмуть участь фахівці Військово-Повітряних Сил Італії.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

12
Увійдіть, щоб читати ще 5 коментарів, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Чарівний Іншопланетянин
Вечность назад

Отчёт за квартал сегодня появился. Adj. EBITDA loss: $140 million, up 82% Revenue: $392,000 Cash: $874 million На полтора года осталось кэша. Но с доходами даже в 2 млн за пуск, то нужно 70 полётов в квартал. И это только доходная часть, а нам нужно же минус перекрывать. 100 полётов в квартал? 400 в год? Тут 1 за 2 года. Галактичиские идут по пути Орбитальных.

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.