PopularEditorialNew
BestОбсуждаемое

Starship — що потрібно мати на борту, щоб вирушити на Марс

Компонування корабля має відповідати двом основним функціональним потребам: умовам невагомості та низької гравітації. Логічно кожен поверх має бути спроектований з урахуванням цих потреб, а також виживання та психологічних потреб астронавтів. Звичайно, всі системи життєзабезпечення повинні бути розташовані на нижніх рівнях разом із усім обладнанням, інструментами та іншим важливим обладнанням для космічної подорожі та життя на Марсі.
Верхні поверхи будуть призначені для житлових приміщень та польотної палуби.
Дизайн Старшипа повинен слідувати простим правилам — простотою у користуванні та легкістю у ремонті.
Проблеми, які можуть виникнути під час подорожі, мають бути швидко виявлені та легко вирішені кожним із членів екіпажу на борту. Якщо виникають складні проблеми, тривога та стрес екіпажу можуть призвести до подальших проблем, які загрожують місії.
Зрештою, все на кораблі має контролюватись за допомогою візуальної інформації, доступної на всіх поверхах корабля, особливо про рівень CO2. Інтерфейс користувача повинен бути ясним і простим для розуміння.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6

Это пользовательский материал, написанный участником сообщества, который не входит в состав редакции или администрации. Поддерживая авторов оценками, вы помогаете нашему сообществу развиваться.

Войдите, чтобы видеть комментарии, участвовать в обсуждении и не видеть рекламу.
Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы не видеть рекламу, создавать и отслеживать темы, сохранять статьи в личные закладки и участвовать в обсуждениях
If you were unable to log in, try this link.