ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Blue Origin і Dynetics змагатимуться в конкурсі на другий посадковий модуль для програми «Артеміда»

Погляд художника на місячний посадковий модуль від Leidos Dynetics і Northrop Grumman. Зображення: Dynetics

Дві команди під керівництвом Blue Origin та Dynetics – компаній-фіналістів в конкурсі NASA на розробку першого місяцевого посадкового модуля програми «Артеміда» – подали агенції свої пропозиції щодо другого модуля.

Йдеться про конкурс Sustaining Lunar Development на розробку апарата-наступника для Human Landing System. У Blue Origin заявили про свою участь 6 грудня. Команда, що її очолила компанія, має назву National Team – таку саму, як і в першому змаганні – проте її склад помітно змінився. До неї увійшли партнери Blue Origin з HLS Draper та Lockheed Martin, а також: корпорація Boeing, розробник непілотованих посадкових модулів Astrobotic та виробник компонентів для космічних апаратів Honeybee Robotics, куплений Blue Origin близько року тому.

З «оригінального» складу команди у цьому переліку відсутня Northrop Grumman – саме ця компанія у концепції HLS від National Team мала надати модуль, що транспортував би посадковий апарат від станції Gateway до низької навколомісячної орбіти. Натомість Northrop Grumman приєдналася до команди на чолі з Dynetics – про їхню участь було оголошено 7 грудня.

Мало що відомо про два проєкти. Blue Origin не ділиться деталями, акцентуючи лише «загальнодержавність» своєї команди: National Team співпрацює з компаніями з майже усіх штатів країни. Dynetics, своєю чергою, оприлюднили концепт-арт власної розробки, що нагадує їхню пропозицію для конкурсу на HLS.

Наразі це – єдині компанії, що оголосили про участь у SLD. Проте навіть за наявности конкуренції, BO та Dynetics безсумнівно залишатимуться фаворитами, зважаючи на їхній досвід у минулому конкурсі. До того ж, у вересні 2021 року компанії отримали від NASA гранти за програмою NextSTEP на розвиток технологій, необхідних для повернення людини на Місяць. Від представників компаній відомо, що Blue Origin витратила ці кошти на вдосконалення, серед іншого, системи подачі палива для двигуна BE-7, а Dynetics – на допрацювання ключових компонентів апарата, включно із силовою установкою.

Мета SLD – розробка потужного посадкового модуля для майбутньої «тривалої» фази дослідження Місяця. Компанію-переможця буде оголошено у червні 2023 року. Вона проведе одну демонстраційну місію – ймовірно, після старту Artemis 5 у кінці 2020-х – після чого зможе бути обраною для участі в програмі «Артеміда».

SpaceX, як переможцю конкурсу HLS зі своїм апаратом Starship, заборонено надавати пропозиції для SLD, але за умовами чинного контракту компанія має можливість допрацювати корабель до вищих стандартів та провести другу демонстраційну місію.

Джерело

21
Увійдіть, щоб читати ще 43 коментаря, брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Успішна Гвін Шотвелл
Вечность назад

Як не крути, а пам'ятаючи параметри Старшіп, який один в рази більший за всі лендери, що там можуть напроектувати, разом узяті, еее... Дивина та посмішка лише. Прірва між можливостями вражає. До того ж, прямоходом, без усяких незрозумілих гейтвеїв. І лендер, і стартер і База на дюжину душ, зі своїм ходом

Коррозійний Ілон
Вечность назад

Очередная американская параноя. Подтягивание "слабых и отстающих" до "достойного уровня"... Принцип "равенства" доведённый до абсурда...

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.