ПопулярнеРедакціяСвіже
КращеОбговорюване

Firefly змінила виконавчого директора напередодні другого запуску

Білл Вебер змінив Пітера Шумахера, який виконував обов’язки виконавчого директора з середини червня, коли співзасновник Том Маркусік пішов з цієї посади.

Вебер раніше працював президентом і головним виконавчим директором KeyW Corporation, компанії, що займається кіберпросторовими операціями та геопросторовою розвідкою, що обслуговує агентство національної безпеки. KeyW була придбана компанією Jacobs у 2019 році за 815 мільйонів доларів.

Біл Вебер, новий CEO Firefly Aerospace. Джерело: Firefly

Загалом кар’єра Вебера завжди була пов’язана із сектором національної безпеки США: швидше за все, його призначення має забезпечити Firefly оборонними контрактами. Білл встиг попрацювати у XLA, Kaseman та GTSI Corporation. Він також був партнером-засновником First Light Acquisition Corporation, компанії, що займалася злиттями з представниками аерокосмічного та оборонного ринків.

Це унікальна можливість очолити компанію в авангарді найважливіших передових космічних транспортних рішень. Я з нетерпінням чекаю на можливість співпрацювати з командами Firefly та AEI (мажоритарного власника “Світлячків”) на цьому критичному етапі розвитку компанії.

Білл Вебер

Вступ Вебера на посаду відбувається на тлі підготовки Firefly до другої спроби запуску РН Alpha. 17 серпня компанія оголосила, що після завершення статичних вогневих випробувань першого ступеня ракети вона планує запуск із бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії на 11 вересня. Місія To the Black, старт якої заплановано на 01:00 12 вересня за київським часом, відправить на низьку навколоземну орбіту кілька кубсатів.

Запуск відбудеться через рік після невдалого першого запуску Alpha з того ж майданчика. У тій місії один із чотирьох двигунів першого ступеня ракети відключився на 15-й секунді польоту через несправності електрики. Система переривання польоту спрацювала приблизно за дві з половиною хвилини після старту.

Окрім ракети Alpha, компанія займається розробкою місячного модуля Blue Ghost в рамках програми комерційної доставки вантажів на Місяць. І підписала угоду з Northrop Grumman, згідно з якою замінить український перший ступінь ракети-носія Antares.

Трансляція запуску Firefly Alpha пройде на нашому україномовному каналі.

Джерело

13
Увійдіть, щоб читати ще 1 коментар , брати участь в обговореннях та не бачити рекламу.
Якісний Томаш Пескєк
Вечность назад

Поздравляю очередного космического грузовоза с успешным выходом на рынок!

Показать скрытые комментарии

Загружаем комментарии...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Отправить Отмена
[X]
Зареєструйтесь на сайті щоб не бачити рекламу, створювати та відслідковувати теми, зберігати статті в особисті закладки і брати участь в обговореннях
Якщо не виходить увійти тут, спробуйте за посиланням.